آخرین اخبار : 

اچ تی سی : اپل از ما کپی کرده نه ما از اپل !

htc-obe-a9-iphone-6

در حالی که همه منتظر رونمایی از قهرمان اچ تی سی بودیم ، این کمپانی چند روز پیش از یک گوشی میان رده با نام HTC One A9 رونمایی کرد که هرچند بدنه ای زیبا و فلزی داشته و با اندروید ۶ عرضه می گردد ، اما با یک قهمرمان واقعی فاصله زیادی دارد.گذشته از این ، اچ تی سی وان A9 در بسیاری از بخش های طراحی ، شباهت زیادی به آیفون ۶ اپل داشته و بسیاری اچ تی سی را به کپی کاری از اپل متهم می کنند.
حالا مدیر بخش آسیای شمالی اچ تی سی در پاسخ به این سخنان اعدا کرده که این شرکت نه تنها از اپل کپی نکرده ، بلکه این اپل است که از پرچم دار ۲۰۱۳ اچ تی سی کپی کرده است !
امروز، جک تانگ، مدیر بخش آسیای شمالی کمپانی تایوانی اچ تی سی در اظهارنظری جالب گفته :
اچ تی سی به عنوان اولین شرکت در جهان، استفاده از طراحی فلزی و نوارهای پلاستیکی را در دستورکار خود قرار داد که گوشی One M7 می تواند به خوبی گواه بر این موضوع باشد.
جالب اینجاست که وی در ادامه صحبت های خود افزود این شرکت اپل است که با الگوبرداری از گوشی های اچ تی سی، نوارهای آنتن را در قسمت پشتی گوشی آیفون ۶ جای داده و در واقع، One A9 را می توان انقلابی در زبان طراحی محصولات شرکت اچ تی سی دانست.
قضاوت در مورد ادعای جدید اچ تی سی را به عهده شما کاربران عزیز گجت نیوز می گذاریم.به نظر شما این ادعاها تا چه حد صحت دارد ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>